Video: Jak mluvit s rodiči o očkování proti HPV?

Dnes je možná vidíme ještě jako malé děti, ale naším společným cílem je pomoci je ochránit do budoucna před možnými zhoubnými i nezhoubnými onemocněními vyvolanými HPV infekcí.

Komunikace s rodiči o očkování proti HPV nebývá vždy jednoduchá. Abychom Vám citlivou diskuzi s maminkami na téma proč očkovat proti HPV co nejvíce ulehčili, připravili jsme pro Vás v rámci Školy očkování následující video.

Moderátorka Ivana Jirešová v něm oslovila gynekoložku MUDr. Hanu Kosovou, PhD. a pediatričky MUDr. Alici Švingerovou a MUDr. Pavlu Hromádkovou. Jejich tipy pro přesvědčivou komunikaci si můžete poslechnout v následujícím videu.

Pro spuštění videa ve Vašem internetovém prohlížeči klikněte na obrázek níže, nebo na tento odkaz.

Chcete se dozvědět více o našich produktech?