VIDEO: Záznam přednášky MUDr. Václavy Adámkové, Ph.D. ze sympozia v rámci Colours of Sepsis

Při příležitosti Festivalu intenzivní medicíny Colours of Sepsis na sympoziu společnosti MSD vystoupila primářka MUDr. Václava Adámková, PhD. s prezentací na téma „Role účinné látky ceftolozan/tazobaktam a imipenem+cilastatin/relebaktam v antibiotickém stewardshipu“.

Video přednáška, kterou připravila MUDr. Václava Adámková, PhD. z Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, se zabývá tématy jako je rezistence bakterií vůči antibiotikům, problémy pseudomonády na jednotkách intenzivní péče a možnostmi její léčby.

Budeme velice rádi, pokud se na přednášku, která je dostupná na odkaze uvedeném níže, podíváte a dozvíte se více mimo jiné i o léčivých přípravcích Recarbrio® a Zerbaxa®, které jsou významnou součástí antibiotického stewardshipu.