VIDEO: Doporučený postup pro použití sugammadexu

Je nám potěšením Vám oznámit, že za spolupráce Všeobecné fakultní nemocnice v Praze a Fakultní nemocnice Motol v Praze byl vytvořen protokol reprezentující doporučený postup pro použití sugammadexu.

Na vytvoření protokolu se podílel doc. MUDr. Tomáš Vymazal, Ph.D., MHA společně s doc. MUDr. Janem Bláhou, Ph.D., MHA

V následujícím videu hovoří doc. MUDr. Tomáš Vymazal, Ph.D., MHA o rizicích podání svalových relaxancií, o situaci ve FN Motol a zkušenostech s různými skupinami pacientů co se týče anestezie, zvrácení svalových relaxancií a důsledku pandemie Covid-19.

Naše společnost vytvořila na základě protokolu brožuru, která stručně a přehledně shrnuje všechny důležité informace vyplývající z protokolu. Nyní si ji můžete pročíst v elektronické podobě. Brožuru zobrazíte kliknutím na obrázek níže. V případě zájmu si ji můžete stáhnout a vytisknout.