Anesteziologie

8.12.2021

ZÁZNAM WEBINÁŘE: Sugammadex – je luxus ho podat nebo nepodat?

Na začátku listopadu se konal webinář s názvem: „Sugammadex – je luxus ho podat nebo nepodat? Aktuální ekonomické a právní aspekty v anesteziologii a bourání mýtu v používání sugammadexu.“ Nyní můžete zhlédnout celý jeho záznam online.

Webinář proběhl za účasti několika odborníků, kteří diskutovali o aktuálních tématech týkajících se sugammadexu. Vzdělávací akce byla pořádána pod odbornou garancí doc. MUDr. Jana Bláhy, Ph.D., MHA (Všeobecná fakultní nemocnice v Praze). Ten byl zároveň moderátorem webináře.

Video níže obsahuje kompletní záznam webináře. Jsou zde samostatné výstupy jednotlivých speakerů, ale také podnětné diskuze. Program byl následovný:

 • Úvod webináře
 • MUDr. Olga Klementová, Ph.D. (Fakultní nemocnice Olomouc)
  téma: Bezpečnost anestezie
 • doc. MUDr. Tomáš Vymazal, Ph.D., MHA (Fakultní nemocnice Motol v Praze)
  téma: Indikace sugammadexu
 • MUDr. Richard Tesařík (Nemocnice České Budějovice)
  téma: Ekonomická stránka využívání sugammadexu
 • doc. MUDr. Jan Bláha, Ph.D., MHA (Všeobecná fakultní nemocnice v Praze)
  téma: Právní apekty volby léčby
 • doc. MUDr. Tomáš Gabrhelík, Ph.D. (Krajská nemocnice Tomáše Bati)
  téma: Bourání mýtů a nejčastější chyby v anestezii
 • Závěr webináře

Záznam jsme pro Vás také rozdělili do separátních videí dle diskutovaných témat.
Zhlédněte to, které Vás nejvíce zajímá.

Budeme rádi za všechny Vaše podněty ohledně témat příštích webinářů. Neváhejte se na nás obrátit se sdělením, jaká problematika Vás nejvíce zajímá. Také velmi oceníme Vaši zpětnou vazbu na proběhlý webinář.

Děkujeme za přízeň.

CZ-XBR-00150 (1.0)
ZIP Bridion® zde.
ZIP Esmeron® zde.